Plán a ceny

Respektuju individuální potřeby každé klientky, plán společně připravíme přímo vám na míru. Pokud v nabídce nenajdete své téma, neváhejte se na mě obrátit. Ráda odpovím na jakékoli otázky týkající se zdravého životního stylu.

Zdravé hubnutí

Při osobním setkání si projdeme vaše cíle. Podíváme se na současný stav: jaké máte stravovací návyky, jaká jsou vaše oblíbená jídla, jaké provozujete pohybové aktivity. Součástí první konzultace je vstupní podrobný dotazník a měření na analyzátoru InBody.

Výsledkem tohoto měření bude analýza složení těla a informace o vašem fyzickém stavu, segmentální analýza svalů a tuků. Snadno, rychle a absolutně neinvazivně získáme více než 20 výstupů, které nám napoví, co vašemu tělu chybí a co přebývá.

Navrhneme ideální jídelníček a celkově upravíme stravování s ohledem na vaše životní tempo, věk a z toho vyplývající potřeby. V rámci konzultace se spolu můžeme vydat na nákup potravin a zaměřit se na váš nákupní košík. Najdeme pro vás vyhovující pohybové aktivity - takové, které vás budou bavit, budou vhodné pro váš tělesný typ, hmotnost i zdravotní stav.

Definujeme si postup jak dosáhnout cíle, časový plán a záchytné body. Domluvíme se na délce spolupráce a na počtu konzultací. Ty mohou probíhat jak osobní, tak online formou, případně kombinovaně.

Duševní hygiena a pohoda

Při osobním nebo online setkání si zmapujeme váš životní styl. Nejprve si projdeme váš typický pracovní den: zejména co vás nejvíce stresuje a co naopak nabíjí. Podíváme se společně na to, jak trávíte volný čas, jakým způsobem využíváte volno pro sebe. Součástí první konzultace je i vstupní dotazník, díky kterému si o vašem životním stylu uděláme strukturovanou představu. Sama uvidíte černé na bílém, kolik toho denně zvládáte - a že není vůbec divu, že vám občas chybí energie.

Následně budeme hledat cestu, jak efektivně začít odpočívat, jak si vyčistit hlavu. Ukážeme si možnosti, jak pracovat se stresem, jak dostat své emoce pod kontrolu dechovými praktikami kdykoli během dne. Najdeme řešení přímo pro vás -  ať už je to cvičení, procházky, meditace, afirmace a další. Součástí duševní hygieny je i laskavá péče o vaše tělo, proto se zaměříme i tímto směrem.

Konzultace mohou probíhat jak osobní tak online formou, případně kombinovaně.

Zlepšení fyzické výkonnosti

Na prvním sezení se podíváme na váš pohybový režim. Chcete se sportem začít po delší pauze a nevíte, jak se do toho nejlépe pustit? Nebo spíš máte pocit, že jste uvízla na mrtvém bodě, a nedaří se vám zlepšit svou kondici? Nebo potřebujete začlenit větší sportovní výkon do svého pracovního života tak, abyste nebyla příliš unavená? Jsem připravená pomoci. A vítám i případně další vaše požadavky na změnu.

Součástí první konzultace je vstupní dotazník. V rámci tohoto programu doporučuju měření na analyzátoru InBody, který vám přesně ukáže, jak na tom fyzicky jste. Podle výsledků si pak můžete dávkovat tréninky, je ideální současně upravit jídelníček. Na základě těchto výsledků a vstupního dotazníku připravíme plán na dosažení vašeho cíle a změny fyzické kondice. Odsouhlasíme si společné konzultace a společně ohlídáme klíčové fáze změny.

Zpomalení stárnutí

Pokud chcete pro své tělo udělat maximum, je tento plán určený právě vám. Cítit se skvěle ve svém těle, mít maximální možnou kondici s ohledem na svůj věk, být zdravá a fit... Možná máte už nějaké zkušenosti a chcete se jen ujistit, že vaše cesta ke zdravému životnímu stylu je správná. Nebo jste usoudila, že právě teď nastal čas začít dávat svému tělu to nejlepší. S tím rozhodně souhlasím.

Na našich sezeních projdeme vaše stravovací návyky, jídelníček, pohybové aktivity a váš denní režim, péči o sebe, váš způsob relaxace a odpočinku. Podíváme se na nejnovější trendy v oblasti zdravého životního stylu, jako je např. spánkový režim, trendy v potravinových doplňcích, nejnovější výzkumy v oblasti výživy a zdraví. Součástí prvního sezení je vstupní dotazník. Na základě vašeho zadání připravíme společně ucelený program, jak dosáhnout vašich cílů.

Cena

Cena je závislá na délce programu a počtu sezení. Můžete vyzkoušet program na kratší dobu a pokud vám spolupráce bude vyhovovat, kdykoli můžete prodloužit. Stejně tak můžete spolupráci kdykoli ukončit.

  • První konzultace - zdarma
  • Jednorázová konzultace - 900 Kč/60 min
  • Dlouhodobá spolupráce - od 700 Kč/60 min- cena se odvíjí podle délky spolupráce a počtu sezení

Doplňkové služby - Diagnostika inBody

Diagnostický analyzátor InBody vám ukáže, jak jste stavěná, jak je na tom právě teď vaše tělo. Pomůže vám zlepšit kondici, sportovní výkony či zdravotní stav. Podle výsledků si můžete dávkovat trénink, přidat či ubrat na jeho intenzitě, upravit svůj jídelníček či přidat nebo změnit doplňky výživy. Ideální je také v případě, pokud chcete zhubnout nebo nabrat svalovou hmotu.

  • Segmentální analýza svalů a tuků umožňuje cílenější plán cvičení
  • Analýza složení těla poskytuje informace o fyzickém stavu
  • Snadným a rychlým testem poskytneme více než 20 výstupů
Jaké výsledky od nás obdržíte?

Výsledky analýzy InBody 230 (ukázka zde)

  • Tělesná voda, tělesný tuk, svalová hmota, beztuková hmota, váha
  • BMI, procentuální podíl tělesného tuku, poměr pasu k bokům (WHR)
  • Doporučení minimální kalorické potřeby (BMR- bazální metabolismus)
  • Hodnocení tukové a svalové tkáně

a dalších více než 15 ukazatelů.

Cena 600 Kč

Jedno měření, dva výsledné výstupy, tisk výsledků a interpretace