O mně

Během koučování využívám své široké znalosti v oblasti zdraví a pohybové aktivity, abych vám pomohla orientovat se v různých osobních výzvách, které se mohou týkat stravování, sportování, ale i správné relaxace a péče o sebe.

Zdravý životní styl je můj životní styl. V mládí jsem hodně sportovala, hrála závodně volejbal a lyžovala. Pracovala jsem 18 let jako ředitelka marketingu a publisherka lifestylových časopisů v mezinárodním vydavatelství. Poté jsem založila své vlastní vydavatelství, protože jsem byla přesvědčená, že u nás chybí kvalitní časopis o zdraví, medicíně a aktivním životním stylu. Magazín Kondice stále úspěšně vychází. Vydávala jsem také tematické speciály zaměřené na jógu, běhání, zdravé recepty a udržitelné hubnutí. Čtenářsky úspěšné byly zejména knihy o józe, posilování a prevenci a léčbě bolesti zad. Před dvěma lety jsem iniciovala vznik kondice.cz, prvního placeného cvičebního videoportálu u nás. Organizovala jsem jógové eventy a cvičební akce.

Jsem spolumajitelkou sportovního areálu Beachklub Pankrác, který navštěvuje více jak 500 děti a 2000 rekreačních a aktivních sportovců. Pro naše klienty zde organizujeme beachvolejbalové kempy, tréninky a turnaje.

V současné době se intenzivně věnuju józe, běhání, hraju golf a v létě beachvolejbal.

Zdravý životní styl se prolíná celým mým osobním a pracovním životem.

Jsem koučka zdravého životního stylu s výcvikem akreditovaným MŠMT a Poradce pro výživu akreditovaný MŠMT. Soustředím se především na:

  • Koučink změny
  • Fyziologie & aktuální vědecké poznatky
  • Strava v kontextu životního stylu
  • Pohybové aktivity v kontextu změny životního stylu
  • Relaxace & Stress Management v kontextu životního stylu

Máte zájem o spolupráci? Ráda se s vámi potkám na první bezplatné konzultaci. Zde si řekneme, co od naší spolupráce můžete očekávat, v čem vám mohu být přínosem, a sladíme vaše představy a požadavky tak, abychom našli ideální cestu k vašemu cíli.

Ráda se s Vámi sejdu osobně nebo v on-line prostředí. Neváhejte, napište nebo zavolejte.

Patricie

Certifikáty
Ukázky mojí práce